AKCJA CZYTELNICZA „ZACZYTANI”

W ramach obchodów święta „Tydzień Bibliotek” biblioteka szkolna we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną, od 12 maja 2020 r. zorganizowała wirtualną akcję czytelniczą „Zaczytani”. Celem akcji było propagowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, rozwijanie zainteresowań czytelniczych, zachęcanie uczniów do aktywności, pomysłowości pracy twórczej. Tematem pracy było wykonanie zdjęcia przedstawiającego czytelnika z książką. Można było przedstawić osobę lub osoby czytające książki w nietypowych miejscach i sytuacjach. Mogło to być  dziecko, dorosły a nawet  ulubione zwierzątko. Na zdjęciu można było przedstawić siebie z aktualnie czytaną książką lub też  z książką, którą bardzo lubicie i chętnie polecacie. Otrzymane zdjęcia prezentuję poniżej.

Opracowanie: Kamila Cendrowicz