PROJEKT-POLSKIE DRZEWA JESIENIĄ

W październiku w naszej szkole  realizowaliśmy projekt edukacyjny  pt: ,,POLSKIE DRZEWA LIŚCIASTE I OWOCOWE JESIENIĄ”. Celem projektu było przybliżenie uczniom różnorodności gatunków drzew występujących w naszym kraju. W projekcie wzięło udział czternaście zespołów klasowych. Każda klasa przygotowała makietę drzewa oraz zamieściła o nim kilka ciekawych informacji. Zespoły klasowe wykonały też pracę plastyczną z pełnym opisem gatunku drzewa do szkolnego albumu. Podsumowując projekt, przedstawiciel każdej klasy wziął udział w internetowym quizie ,,Poznaj drzewo po liściach” i otrzymał tytuł ,,Dendrologa- znawcy drzew”. Projekt stanowił bardzo ciekawą dekorację szkolnego korytarza, utrzymaną w tonacji jesiennej. Wzbudzał duże zainteresowanie. Uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością i kreatywnością. Wszystkim zaangażowanym w projekt edukacyjny uczniom i nauczycielom DZIĘKUJEMY!!!

Organizator projektu:  Aneta Mrówczyńska