DNI INTEGRACJI SZKOLNEJ

W dniach 25 -27 września w naszej placówce zorganizowano DNI INTEGRACJI SZKOLNEJ. Akcja, przeprowadzona pod kierunkiem nauczycielek: Zofii Golianek, Bożeny  Zbieć i Jadwigi Sotowicz, przebiegała w tym roku pod hasłem ,, Bądź dobry dla wszystkich". Na apelu rozpoczynającym akcję chętni uczniowie otrzymali tzw. ,,indeksy" do zbierania podpisów nauczycieli i pracowników szkoły. Każdy podpis był potwierdzeniem dobrego zachowania, dobrego uczynku i właściwego słownictwa. Rekordzistą w okazywaniu dobroci okazał się uczeń I klasy Szkoły Zawodowej, uzyskując 73 wpisy. Wyróżnieni uczniowie otrzymali  dyplom -  ,,Pochwałę Dyrektora Szkoły", wpis pochwały do zeszytu obserwacji ucznia oraz długopis. Wszyscy uczestnicy akcji poczęstowali się słodkimi batonikami.

Opracowała: Zofia Golianek