Z WIZYTĄ W SEJMIE I SENACIE

We wtorek 19 września poseł Grzegorz Wojciechowski i senator Rafał Ambrozik spotkali się w Sejmie z uczniami, nauczycielami i rodzicami naszej szkoły. Wycieczka rozpoczęła się od spaceru w Parku Łazienkowskim. Następnie podczas zwiedzania budynku przy ulicy Wiejskiej uczniowie poznali zasady procesu legislacyjnego, obowiązki posłów i senatorów oraz funkcję Sejmu i Senatu. Mieli możliwość zwiedzenia sal plenarnych oraz sejmowych kuluarów. Ponadto przewodnik poszerzył ich wiedzę na temat ważnej roli jaką pełni Sejm i Senat w życiu każdego z nas. Wizyta zakończyła się przekazaniem okolicznościowych upominków oraz pamiątkowym zdjęciem. Serdecznie dziękujemy pani Joannie Wielgus za  profesjonalną opiekę naszej grupy.

Opracowała: Anna Stępniak