ZAPROSZENIE - KONKURS PLASTYCZNY

SERDECZNIE ZAPRASZA DO UDZIAŁU

W KONKURSIE PLASTYCZNYM

„ JAK NIE ZASMIECAĆ ŚRODOWISKA,

CZYLI JAK I GDZIE WYRZUCAĆ?”

Celem konkursu jest:

• Popularyzacja wśród uczniów problematyki związanej z potrzebą ochrony środowiska.
  • Wzbogacenie wiedzy dzieci na temat przyrody i jej ochrony w tym: promocja wiedzy o segregacji i recyklingu odpadów; właściwe postępowanie ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym; możliwość przetwarzania i wykorzystania surowca wtórnego na nowe materiały.
  • Rozwijanie wrażliwości na problemy środowiska naturalnego w najbliższym otoczeniu.
  • Promowanie i wspieranie proekologicznych zachowań wśród dzieci.
  • Pobudzenie i rozwijanie aktywności twórczej i kreatywności dzieci.

Technika i forma wykonania prac:

1. Forma pracy: praca plastyczna.
  2. Technika: praca plastyczna – rysunek, grafika, malarstwo, wydzieranka.
  3. Format pracy: praca plastyczna – min. A4.

Prace należy nadsyłać lub dostarczyć osobiście do dnia 25 listopada 2015 roku pod adres:

Zespół Placówek Specjalnych

ul. Przemysłowa 2

96-200 Rawa Mazowiecka

z dopiskiem „Konkurs – jak nie zaśmiecać środowiska, czyli jak i gdzie wyrzucać?”

Dodatkowe informacje można uzyskać  na stronie internetowej szkoły http://www.soswrawa.szkolnastrona.pl/ oraz na portalu społecznościowym Facebook/ Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy w Rawie Mazowieckiej oraz dzwoniąc pod numery telefonów lub pisząc na adres e-mail:

604 344 777 (zendelgosia@gmail.com)

721 155 694 (justynagruszfeld@wp.pl).