KONKURS PLASTYCZNY

Dnia 9 października 2015 r. w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „Zmieniając nawyki, chronisz Ziemię i klimat”.

Celem konkursu była popularyzacja wśród uczniów problematyki związanej z potrzebą ochrony środowiska, wzbogacenie wiedzy dzieci i młodzieży na temat przyrody i jej ochrony, promocja wiedzy o odnawialnych źródłach energii, promowanie i wspieranie proekologicznych zachowań wśród dzieci.

Uczennica Maja Młynarczyk otrzymała wyróżnienie w swojej kategorii wiekowej  i odebrała nagrodę – książkę oraz dyplom.

Opracowanie: Kamila Cendrowicz