MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA W SKIERNIEWICACH

W dniach 15-16 października 2015 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej  w Skierniewicach odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „W poszukiwaniu modelu kreatywnej edukacji dziecka jako źródła edukacyjnego sukcesu – wyzwania, strategie, dylematy”. W ramach konferencji nauczyciele z terenu powiatu rawskiego pracujący w Mapie Talentów przygotowali wystawy prac plastycznych  uczniów ze swoich  placówek. Koordynatorem przedsięwzięcia była pani dr Beata Kokocka – konsultant ds. animacji twórczej, zajęć pozalekcyjnych i pozaszkolnych w WODN  w Skierniewicach.

Nasza szkoła zaprezentowała również ciekawe w formie prace plastyczne uczniów nawiązujące tematycznie do treści bajek, baśni, wierszy i innych utworów literackich.

Opracowanie: Kamila Cendrowicz