KONKURS "MINIGRANTY IKEA"

Nasza Placówka miała zaszczyt wziąć udział w trzeciej edycji konkursu „ Minigranty IKEA Warszawa” i z bardzo dużej liczby zgłoszeń wyłoniono projekty które są najbardziej zbliżone do priorytetów IKEA jakie przewidziano na rok 2015/2016 w ramach zaangażowania społecznego. Ikea zaprosiła nas do rocznej współpracy podczas, której będziemy uczyć jak segregować i wykorzystywać odpady i utrwalać nabyte umiejętności.

W ramach realizacji zadania uczniowie ZSZ i klas PDP na początku września wzięli udział w szkoleniu dotyczącym specyfiki pracy w kuchni. Podczas szkoleń omówione zostały zasady bhp oraz regulaminy pracy w kuchni dydaktycznej. Uczniowie zostali zapoznani z zagrożeniami zdrowia i życia, które mogą wystąpić podczas pracy na pracowni oraz ze sposobami ich eliminowania.

Opracowanie: Justyna Gruszfeld, Małgorzata Zendeł