DNI INTEGRACJI SZKOLNEJ

W dniach 14-16 września nauczycielki Z. Golianek, J. Sotowicz, B. Michałowska zorganizowały ,,Dni Integracji Szkolnej" pod hasłem ,,Bądźmy razem". Akcja rozpoczęła się szkolnym apelem. Nauczycielki przedstawiły cel i zasady,  zachęcając do aktywnego udziału. W pierwszym dniu uczniowie wykonywali wizytówki, które nosili w pozostałych dniach akcji. Dzień następny przebiegał w wesołej atmosferze zabaw podczas przerw. Ostatni dzień był wyczekiwanym przez uczniów wspólnym   poczęstunkiem. Przez cały czas trwania akcji zwracano uwagę, by uczniowie zwłaszcza starsi w stosunku do młodszych zwracali się po imieniu.

Opracowanie: Z.Golianek, J. Sotowicz, B. Michałowska