KONKURS PLASTYCZNY PORTALU INTEGRACYJNEGO

Domek Baby Jagi to portal integracyjny, dla wszystkich ludzi, dla których integracja osób zdrowych i niepełnosprawnych jest rzeczą ważną!

Czterech uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie plastycznym pt. „Wakacyjna przygoda” zorganizowanym przez Społeczność Portalu Integracyjnego Domek Baby Jagi.

Konkurs przeznaczony był dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej ze wszystkich placówek edukacyjnych, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Świetlic Środowiskowych i Socjoterapeutycznych.

Za pośrednictwem głosowania, spośród 30 nadesłanych prac zostali wybrani laureaci konkursu.

Nasi uczniowie odnieśli duży sukces zdobywając następujące miejsca:

- Krystian Młynarczyk – III miejsce (praca wykonana pod kierunkiem p. Kamili Cendrowicz)

- Ernest Jagiełło – III miejsce (praca wykonana pod kierunkiem p. Justyny Gruszfeld).

Laureaci konkursu otrzymali w nagrodę dyplomy oraz gry. Uczniowie Natalia Królak i Paweł Michalak otrzymali dyplomy za udział w konkursie i upominki rzeczowe.

Opracowanie: Kamila Cendrowicz