Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

1 września  w naszej Placówce odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2022/2023. Inauguracja  odbyła się na dziedzińcu szkolnym, gdzie wszystkich zebranych: uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników oraz przybyłych gości przywitali: dyrektor Ośrodka Paweł Malik oraz vicedyrektor Roman Bogusz. Dyrektor krótko omówił organizację pracy szkoły w nowym roku szkolnym, przedstawił wychowawców klas. Z okazji nowego roku szkolnego Pan Dyrektor życzył wszystkim naszym uczniom, aby był to rok pełen sukcesów, pozytywnych doświadczeń związanych ze zdobywaniem wiedzy. Nauczycielom i wychowawcom – nowatorskich, kreatywnych działań oraz wielu sukcesów w pracy zawodowej. Rodzicom - owocnej współpracy ze szkołą, która warunkuje dobre efekty wychowawcze, a pracownikom szkoły – spokoju i zadowolenia z wykonywanej pracy. Po części oficjalnej uczniowie udali się do klas, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami.