AKCJA CZYTELNICZA

30 listopada uczniowie ZPS brali udział w czytaniu plenerowym w ramach prowadzonej od marca 2018 roku akcji ,, ,,Krasnal, krasnoludek, skrzat i leśny ludek…  W naszej szkole mieszkają, przez książkę i sztukę świat odkrywają”. Tym razem wspólnie w pizzerii czytaliśmy wiersze J. Brzechwy i J. Tuwima o warzywach i owocach. Rozwiązywaliśmy zagadki i przygotowaliśmy kolaż plastyczny. Ponad to, uczniowie wzięli udział w warsztatach kulinarnych i własnoręcznie przygotowali pizzę, które z wielkim apetytem zjedli. W warsztatach wzięli również udział rodzice uczniów, którzy byli bardzo zadowoleni z przeprowadzonej akcji czytelniczej i warsztatów.

Akcję przygotowała p. Aneta Mrówczyńska a poprowadziły K. Cendrowicz, E. Szymańska i R. Jaskóła.

Opracowała: Aneta Mrówczyńska