DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

12 października 2018 r.  w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie przedstawili program artystyczny, na który złożyły się wiersze i piosenki poświęcone szkole i nauczycielom. Przedstawiciele samorządu szkolnego podziękowali nauczycielom i pracownikom placówki za ich pracę  wkładaną w wychowanie uczniów oraz życzyli wszystkim cierpliwości, uśmiechu i sukcesów. Każdy pracownik otrzymał od dzieci kartkę z życzeniami.

Nauczyciele ze szkolnego kabaretu przedstawili humorystyczne sceny z pokoju nauczycielskiego oraz wyjątkowej lekcji pokazowej.

Dyrektor Paweł Malik podziękował pracownikom za codzienny trud pracy, poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Kilkunastu pracowników placówki otrzymało Nagrody Dyrektora.