UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

22 czerwca 2018 roku na szkolnym dziedzińcu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Po odśpiewaniu hymnu i przemówieniu dyrektora uczniowie  w krótkim programie artystycznym podziękowali nauczycielom za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. Wszyscy uczniowie kończący szkołę uroczyście odebrali świadectwa z rąk wychowawców. Nauczyciele wychowania fizycznego wręczyli dyplomy i nagrody najlepszym sportowcom roku,  za godne reprezentowanie szkoły i sukcesy sportowe. Sześcioro uczniów wyróżniających się wysoką średnią ocen, wzorowym zachowaniem i zaangażowaniem w życie szkoły otrzymało stypendia ufundowane przez  Pan Bronisława Chojeckiego, absolwenta rawskiego liceum, pracującego obecnie w Kanadzie. Najlepszym uczniom z poszczególnych klas  wręczono dyplomy i nagrody.

Pani Elżbieta Michalak Przewodnicząca Rady Rodziców otrzymała z rąk dyrektora Pawła Malika  podziękowanie  za bezinteresowną pomoc i życzliwość okazywaną naszej szkolnej społeczności.

Na zakończenie dyrektor jeszcze raz pogratulował uczniom wyników oraz złożył wszystkim życzenia dobrego wypoczynku. Nauczycielom i pracownikom podziękował za całoroczną pracę, rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły.

Każdy uczeń otrzymał słodycze z trzech wielkich koszy słodkości  podarowanych przez firmę Metalbud NOWICKI.